Fast & Black


lešticí prostředek na pneumatiky sprej s rychlým...

Fast & Black
Popis

FAST & BLACK vznikl na přímou žádost jednoho z největších italských výrobců pneumatik. PIRELLI jednoduše potřeboval nový výrobek, odlišný od ostatních, určený pro vlastní pneumatiky Pzero používané závodními týmy při automobilových závodech Ferrari Challenge. Technici od Pirelli obzvláště žádali několik vlastností jako rychlost použití a velká odolnost leštícího efektu. Po jeho použití již neměl technikům po doteku pneumatiky ušpinit ruce.

Přípravkem FAST & BLACK odpověděla firma MA-FRA na všechny tyto specifické požadavky. FAST & BLACK je praktický, lešticí a antistatický sprej s rychlým použitím, který nemastí a nelepí. Odolá třem mytím, má dlouhou trvanlivost a chrání a oživuje původní barvu pneumatik. Zároveň pneumatiky šetří před tvořením prasklin a před atmosférickými a chemickými vlivy.

FAST & BLACK se také používá v autoopravnách a autosalonech, kde rychlým tahem nechá nejlépe a dlouhodobě vyniknout barvu pneumatik všech vystavených modelů.

FAST & BLACK je pro své praktické vlastnosti a rychlost použití určen také pro použití kolem shromáždění a výstavišť a prodává se v pohodlné sprejové nádobce o obsahu 500 ml.

Nero gomme spray Fast & Black: High Gloss Tire by MA-FRA
02:05
202889 Viewed video
0/5
Máte zájem o tento produkt?
Chcete-li obdržet bližší informace o tomto produktu, vyplňte níže uvedený formulář a budete kontaktováni našimi konzultanty Mafra