Cristalbel 5L


Horeca

Cristalbel 5L
Popis

Jedná se o kompletní výrobek, který je schopen vykonávat zdánlivě jednoduchou službu, ale ve skutečnosti velmi důležitou pro bezpečnost.

Jeho jméno je CRISTALBEL.

Mluvíme o kapalině, o "jednoduché" kapalině pro čištění čelních skel a zadních oken, ale která zahrnuje v sobě veškerou účinnost a zkušenosti společnosti MA-FRA.

CRISTALBEL poskytuje maximální záruku účinnosti.

Znečištěné čelní sklo nebo jinak nedokonale odmaštěné může způsobit problémy s viditelností a všichni, zejména profesionální řidiči vědí, jak důležitá je ideální viditelnost při jízdě na silnicích.

CRISTALBEL je kompletní detergenční přípravek: koncentrovaný (stačí skutečně velmi málo k dosažení optimálního účinku) a je vhodný pro všechna roční období, odolává i při nízkých zimních teplotách (nezamrzá až do –25°).

Jeho speciální složení zcela eliminuje nepříjemné chvění stírací lišty na předním skle a typický "hluk", který jej tak často doprovází.

CRISTALBEL, díky své schopnosti eliminovat vodní kamen, udržuje vydávací okruh čistý, odstraňuje jakékoliv usazeniny a předchází jejich budoucímu vzniku.

Při použití zanechává příjemnou vůní, kromě toho také zvyšuje "kvalitu života" uvnitř vozu.

Máte zájem o tento produkt?
Chcete-li obdržet bližší informace o tomto produktu, vyplňte níže uvedený formulář a budete kontaktováni našimi konzultanty Mafra