Step 2 - POLISH VERSATILE


vosk-leštidla-vysoký účinek

Step 2 - POLISH VERSATILE
Popis

Step 2 - POLISH VERSATILE je lesk na automobily bez abrazivních silikonů, který má díky svému inovativnímu složení schopnost odstraňovat šmouhy a nezanechávat stíny.

Jedná se o velmi univerzální přípravek: výkonný a bezpečný na ošetřovaném povrchu.


 Step 2 - POLISH VERSATILE, tak jako celá nová produktová řada Polish Step společnosti MA-FRA, byl vyvinut ve spolupráci s předními italskými odborníky na detaily automobilů: již testován a schválen nejnáročnějšími spotřebiteli.


 Step 2 - POLISH VERSATILE zaručuje dokonalou abrazivnost a čištění, odstraňuje do hloubky známky pískování a škrábanců bez jejich pokrytí, a to i na průhledných plochách, odolných proti poškrábání: to vše bez zanechání šmouh nebo prachu.

Přípravek díky své univerzálnosti lze také použít na ochranných průsvitných fóliích bez rizika jejich spálení, což umožňuje eliminovat tímto způsobem znaky času i z těchto specifických ploch.

Step 2 - POLISH VERSATILE je ideální leštící přípravek pro ošetření také nově lakovaných nebo nanovo lakovaných vozidel.

Přípravek dosáhne svůj maximální výkon s tamponovací podložkou oranžové barvy
.

Přípravek s přídavkem D.

A.

T.

Short: inovativní technologie Diminutive Short Abrasive Technology (D.

A.

T.

Short).

D.

A.

T.

Short je špičková technologie, jenž se přidává do leštidel, pozůstává z malých abrazivních částic, které jsou schopny snižovat svůj objem při kontaktu s ošetřovanou plochou.

Tyto částice pak ztrácí svou velikost během jejich průchodu na povrchu, rozpouští se, přičemž berou s sebou nečistotu díky kinetické síle v důsledku pohybu na ošetřovaném povrchu.

Jedná se o novou technologii, požadovanou těmi nejlepšími odborníky v této oblasti: jak pro svou snadnou aplikaci, tak i pro její rychlost provádění. Step 2 - POLISH VERSATILE Je charakterizován přítomností víčka Pull Top, který odráží barvu doporučeného tamponovací podložky: podložka oranžové barvy.Step 2 - POLISH VERSATILE je ve formátu 1000 g.

Máte zájem o tento produkt?
Chcete-li obdržet bližší informace o tomto produktu, vyplňte níže uvedený formulář a budete kontaktováni našimi konzultanty Mafra