Fast Cleaner


Linie Detailing

Fast Cleaner
Popis

Udržovat svoje vozidlo vždy čisté a lesklé, snadno a bezpečně: toto je snem každého motoristy, který opravdu miluje svůj vůz. S výrobkem FAST CLEANER, který je exkluzivně formulován na bázi syntetických vosků, vyvinutých ve výzkumných laboratořích společnosti MA-FRA, se tento sen stává skutečností! Náš rychlý čistič lze používat denně k odstranění ptačího trusu, stop po hmyzu a každého typu čerstvé špíny, usazené na karoserii, stejně jako k odstranění nedokonalostí zanechaných neopatrným mytím (bílé čáry, skvrny, usazeniny vodního kamene nebo šamponu).

FAST CLEANER, díky své vítězné formuli bez silikonů, udržuje vozidlo bez prachu a otisků prstů, obnovuje barvu a prodlužuje životnost vosku, chrání vozidlo v průběhu času. Díky sofistikované technologii "rychlost kapky vody" FAST CLEANER zaručuje také trvanlivou vodoodpudivost na skle a karoserii, čímž zvyšuje bezpečnost při jízdě.

Come lavare l'auto - FAST CLEANER by #MAFRA - Fai da te auto
05:41
312488 Viewed video
0/5
Máte zájem o tento produkt?
Chcete-li obdržet bližší informace o tomto produktu, vyplňte níže uvedený formulář a budete kontaktováni našimi konzultanty Mafra