Pole Position


Prostředky na mytí rukou

Pole Position
Popis
Jedná se o jeden z klasických příslušenství opraváře, o výrobek, který neslouží přímo péči o dopravní prostředek, ale je nepostradatelný v momentě, kdy je potřeba "vypnout"... 

POLE POSITION je abrasivní krém na ruce vyvinutý firmou MA-FRA k odstranění i té nejúpornější špíny. Přípravek je extrémně koncentrovaný a stačí ho opravdu malé množství k dosažení neuvěřitelně zářivého výsledku proti jakémukoliv škodlivému vlivu. 

Se svými povrchově aktivními látkami je POLE POSITION delikátním přípravkem k ošetření rukou a zároveň je nepřekonatelným bojovníkem proti jakémukoliv typu maziva a oleje, včetně těch používaných u diesel motorů. 

POLE POSITION se používá za sucha. Nakapejte si ho na suché ruce a promněte tak dlouho, dokud se nečistota nerozpustí. Poté si ruce opláchněte vodou, dokud na nich nezůstane ani jeden zbytek nečistoty. Po použití budou ruce měkké a příjemně vonící. 

POLE POSITION se NETESTUJE na zvířatech a byl mu udělen patent. 

POLE POSITION se prodává v balení o obsahu 4000 ml.
Máte zájem o tento produkt?
Chcete-li obdržet bližší informace o tomto produktu, vyplňte níže uvedený formulář a budete kontaktováni našimi konzultanty Mafra