Panno Extra Dry 4 Display 12 Pcs


zařízení-myčky aut

Panno Extra Dry 4 Display 12 Pcs
Popis

"EXTRA DRY není ta hlavní přednost jedné z velmi ""cool"" varianty oblíbeného koktejlu tajného agenta Její Výsosti britské královny, ale název nejnovějšího syntetického semišového čistícího hadříku s velkou sací kapacitou, vyrobeného pod značkou Ma-Fra. Byl navržen, aby řidiči auta a motocyklu pomohl vysušit vlhké plochy.

Extra Dry vyřeší váš problém mnohem lépe než jakýkoliv jiný výrobek na dnešním trhu a odstraní jakýkoliv zbytek vody z jakéhokoliv povrchu bez zanechání skvrn a šmouh. EXTRA DRY je hadřík s velmi dobrou savostí a vysokou odolností proti opotřebení. 

Také po jeho častém praní bude hadřík EXTRA DRY povrchy velmi rychle a dokonale vysoušet. A bude to právě dlouhá doba jeho použití, která mu dá vyniknout před ostatními konkurenty na trhu. K zajištění jeho perfektní a bezúhonné funkčnosti je potřeba hadřík EXTRA DRY před každým použitím propláchnout ve vodě s mýdlem, nenamáčet ho do horké vody a po použití ho řádně vyždímat a dát vysušit."

Máte zájem o tento produkt?
Chcete-li obdržet bližší informace o tomto produktu, vyplňte níže uvedený formulář a budete kontaktováni našimi konzultanty Mafra