Historie


MA-FRA opět překvapil odvětví transformuje své koncepty a principy kosmetiky pro muže a ženy, a jsou nositeli zcela nového prostředí. "Kosmetika pro Váš vůz." Když tento slogan se objevil poprvé to bylo skutečné "revoluce". Zde jsou kroky, které vedly MA-FRA maximální úroveň výroby v Evropě: naprosto inspirativní cestu. 

1960s

1960-vám to čas, kdy jsme se objevil v koupelně s vanou plněné vzorec, který se stal prvním, inovativní sebe-Sušec produkt pro myčka aut. Přijali jsme výsostné postavení na trhu téměř Nyní, dodávající produkty pro odstraňování barev a leštění, auto prodejci a garáží. 

1970s

1970-ETE legendární a slavné "Diamantplast" je vytvořen, první jednoduché přístrojovou desku, a společnost byla udělena prestižní "Apollo d'Oro", Oscar obchodním světě. Tohoto desetiletí byl zaznamenán první vyrobené zboží a Jsme rozmanité nabídce motocyklů a mořské produkty odvětví Muli-funkční výrobky. Úspěšná firma přestěhovala do Limbe hlavní kancelář. Plánování a výroba pro naše kapiláry prodejní sítě dostává v plném proudu. To je stále pilířem naší obchodní strategie dnes, že jo "Přidanou hodnotou" život krve, které bude zaručena a poštovana.e. 

1980s

1980 MA-FRA začala jeho spolupráce s Peugeot Italia, zásobování všechny profesionální a DIY výrobky. Tato spolupráce podporuje vlastní MA-FRA - Peugeot katalogy. MA-FRA je první v profesionální automobilový průmysl vyrábí spreje zcela bez chlorofluorocarbona (znečišťující plyn, který poškozuje ozonovou vrstvu). To vede k MA-FRA "zelený životní styl", aby pro-aktivní ochrany životního prostředí. 

1990s

1990 bude zahájena výroba čisticích prostředků alkylphenola. Ekologické Eco spray "linka, která se skládá z sprejnih plechovek dobíjecí stlačeným vzduchem, je uveden na trh. MA-FRA začala jeho spolupráce s nejvýznamnější centra pro odstranění vosku (Mercurio Trasporti "a postupně," Fratelli Elia ") zpracování tisíců vozidel za den. "Ecomaf", první ekologické linky na trh, jde do výroby. Tyto produkty jsou vyrobeny výhradně z přírodních povrchově aktivní prostředky, které jsou schopné zajistit nejvyšší úroveň biologický rozklad a minimální dopad na životní prostředí. Tato linie kombinuje inovace, technologie a životního prostředí k dokonalosti. Laboratoř byla vybudována s tím, rostoucí Ústav pro výzkum a vývoj, kontrola a analýza odpadních vod jako součást kontinuální výzkum v eko-kompatibilní produkty. MA-FRA, je zařazena do seznamu oficiálních Toyota a Daewoo Motors Italia Italia dodavatelů. Evropská prodejní síť rozšiřuje a zvyšuje v číslech a iskustvuša. 

2000

2000: MA-FRA byla poprvé úspěšně vyrábí a zahájila prodej formátu stroje s automatickým krmítka pro "Car shopping" auto produkty Péče a část Shop "voní. MA-FRA klade ještě větší důraz na jeho ochrannou známkou. Kromě hromadných sdělovacích prostředků a reklamních kampaní, MA-FRA image Je také vidět na hřišti, závodní dráhy a Rally na formulové vozy. Ostatní nás vede téměř na den přesně. Nový, působivý Baranzate vlastnosti trochu z Milána, certifikátu ISO 9001 od roku 1999. Kvalita provedení významné ISO 14001 Environmentální certifikace do konce roku 2004, pouze odměna tělo v chemickém odvětví zpracovatelského průmyslu, a nové vlastnosti, které jsou zahrnuty v našich plánech design. Mnohé linky jsou vytvářeny a / nebo vyztužené: Nautica, Motocykl, Camper, a Ferramenta, značka byla re-stylizovanou grafiku v roce 2007. být více atraktivní a moderní díky tří-dimenzionální efekty a sytými barvami. Evropská prodejní síť rozšiřuje a zvyšuje v číslech a iskustvuša. 

2010

V poslední době, MA-FRA zvýšil své image a komunikační úrovni, prostřednictvím řady iniciativ, které učinily značku slavný a respektovaný v svém oboru, a na profesionální úrovni, a to posílením a provádění hodnoty absolutní kvalita a starost o životní prostředí a lidi. Prodejní síť se neustále rozšiřuje a získání dalších evropských území a nejvyšší úroveň profesionality