Přijatelnost

Naše společnost se podílí na zlepšování ekologických vlastností našich přípravků za použití nových technologií a nových ekokompatibilní aktivních přísad.

Je to jeden z primárních cílů, kterých se MA-FRA snaží dosáhnout všemi možnými prostředky, zapojením všech a prostřednictvím vzdělávacích aktivit našich zaměstnanců a spolupracovníků. MA-FRA se skutečně snaží být, a je, známá jako důvěryhodný partner všech svých zákazníků, nositelka vyváženého a všeobecně ceněného průmyslového rozvoje. 

Z hlediska organizace: přijetím systému řízení kvality v závislosti na životním prostředí (jako první ve svém oboru), v souladu s normami ISO-9001:2000 a ISO-14001:2004 norem, získává společnost mocný nástroj, díky kterému může nabízet lepší účinnost jak samotných produktů, tak i svých služeb a procesů.

Za tímto účelem byly zavedeny měřiče procesů, s příslušnými indexy výkonu, které dokáží bezprostředně posoudit průběh procesů, vliv na životní prostředí a vyhodnotit případné potřeby na zlepšení. 

U tu svrhu, MA-FRA je uvela uređaje za proces mjerenja, uz indekse relativne izvedbe, koji odmah mjere napredak procesa, usluge zaštite okoliša i eventualne potrebe za poboljšanjem.

Za tímto účelem byly zavedeny měřiče procesů, s příslušnými indexy výkonu, které dokáží bezprostředně posoudit průběh procesů, vliv na životní prostředí a vyhodnotit případné potřeby na zlepšení . - See more at: http://world.mafra.com/cze/chisiamo-ecologia-def.htm#sthash.9xesJORy.dpuf

Z hlediska přípravků: Inovativní řada Ecomaf, vyrobena z tenzidů rostlinného původu, je skutečně konkrétním krokem vpřed v oblasti eko-udržitelnosti. Je plodem významných investic, díky kterým centrum R&D MA-FRA objevilo zcela nové cesty v oblasti čištění s vysokou biologickou rozložitelností. A tak se zrodila nová řada, schopná zjednodušit práci profesionálům – kterým je určena – a s předstihem se vyrovnat s nejpřísnějšími evropskými předpisy na ochranu životního prostředí. Ekologické detergenty Ecomaf, složené výhradně z přírodních tenzidů, jsou speciálně navrženy tak, aby zajistily minimální dopad na ekosystém. Šampón, aktivní pěna, přípravek na mytí exteriérů a vodoodpudivý vosk: přípravky řady Ecomaf jsou založeny na cukrech a alkoholech získaných z esenciálních rostlinných olejů, které jsou rychle a zcela biologicky odbouratelné (decision of the EU Commission on 28.06.2011). 

Life Style

To vše, ale nejen to, podtrhuje náš “životní styl”, který máme rádi a je skutečně unikátní, jehož cílem není jen kvalita konečného výsledku, ale míří o něco výše, na kvalitu vyznačující se ohleduplností k přírodě a ostatním.

Proto si MA-FRA, jako první v tomto odvětví, vytyčila skutečně ambiciózní cíl, který lze shrnout v procentech: 70%. Toto je skutečně podíl vod, který chce naše společnost během krátké doby obnovovat a opakovaně používat v mycích zařízeních . Není to snadný úkol, ale právě těžké zkoušky pohání výzkum a spolu s ním i člověka a podniky. Řada Ecomaf představuje zcela jistě zásadní krok sm - See more at: http://world.mafra.com/cze/chisiamo-ecologia-def.htm#sthash.9xesJORy.dpuf

Download here the "Quality and Environmental document"

ISO 14001

TÜV: ISO 14001

wwf

Se ami la natura questo è il link che fa per te

Comp. Detergenti

Scarica il PDF