Last Touch


Linie Detailing

Last Touch
Popis

Super rychlý tekutý vosk LAST TOUCH EXPRESS zaručuje, během několika sekund a s největší lehkostí, mimořádně důkladnou a trvalou čistotu a lesk, a to i v dešti. Tato inovativní, vysoce výkonná formule, bez silikonů a bohatá na cenný karnaubský vosk, značně zvyšuje lesk karosérie, brání opětovnému usazování špíny, čímž zaručuje dlouhodobou ochranu a zanechává povrch neuvěřitelně hedvábným na dotek.

LAST TOUCH EXPRESS, vyvinutý ve výzkumných laboratořích společnosti MA-FRA, lze použít kdekoli, dokonce i na sklo a plasty, nezanechává šmouhy: stačí nasprejovat výrobek a přejít hadříkem z mikrovlákna pro ošetření, za několik málo minut, celého vozu, jak za sucha, tak za mokra.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Nasprejujte rovnoměrně LAST TOUCH EXPRESS na část, kterou chcete ošetřit, v malých dávkách a ve vzdálenosti asi 20 cm, bez nadbytečného plýtvání výrobkem. Naneste přípravek hadříkem z mikrovlákna a pak vysušte karoserii suchým hadříkem.

Máte zájem o tento produkt?
Chcete-li obdržet bližší informace o tomto produktu, vyplňte níže uvedený formulář a budete kontaktováni našimi konzultanty Mafra