Hippy


Hobby

Hippy
Popis

ZPŮSOB POUŽITÍ: nastříkejte FAST CLEANER na ošetřovanou část ze vzdálenosti asi 20 cm. Poté přejděte hadříkem z mikrovlákna, s horizontálním pohybem, dokud nebude zcela suchá odstraněním přebytečného prostředku. Název Hippy zahrnuje hodnoty jedné generace, která změnila svět, ale která znovu ožívá jako echo vášnivé atmosféry. Společnost MA-FRA si zavzpomínala na tyto hodnoty a přizpůsobila je nové realitě ve vůních, které oživí období Hippy právě díky novým parfémům do auta: Flower Power, Imagine Peace, Love Freedom, Nature Trip, Heaven’s Door e Summer Of Love mohou ještě změnit svět! Hippy je k dispozici v těchto verzích:

“FLOWER POWER” 

“IMAGINE PEACE” 

“LOVE FREEDOM” 

“NATURE TRIP” 

“HEAVEN’S DOOR” 

“SUMMER OF LOVE” 

“BLACK EDITION” 

Hippy není jenom obyčejný parfém do auta, ale něco úplně jiného: je stimulací pro obnovu vlastních snů, je to malý předmět určený stát se ikonou glamour kolekce. Postačí vám jedno nadechnutí a ponoříte se do snu nového jara. Darujte květinu vašemu vozu: darujte si sen, který se probudí s každým jarem!

Máte zájem o tento produkt?
Chcete-li obdržet bližší informace o tomto produktu, vyplňte níže uvedený formulář a budete kontaktováni našimi konzultanty Mafra