Jedy 2 SF


Předmytí

Jedy 2 SF
Popis

JEDY 2 SF je maximálním vyjádřením výzkumu a vývoje společnosti MA-FRA, aplikovaným na detergentní prostředek: jeho nová formule zajišťuje silný čistící a leštící účinek pro mytí jakéhokoliv typu vozidla. Pěnící a vysoce parfémovaný, JEDY 2 SF je bezpečný jakémkoli druhu pryže a bez námahy rozpouští všechny druhy nečistot (tuk, smog, hmyzu a naftu), zajišťuje leštící efekt na všech plastových dílech. Efektivní s tvrdou a středně tvrdou vodou, vhodný při jakékoliv teplotě, JEDY 2 SF se pomalu vysouší na slunci a je snadno a rychle omyvatelný. JEDY 2 SF obsahuje povrchově aktivní látky, biologicky snadno odbouratelné, kompatibilní s každou metodou čištění nebo recyklace vody.

UPOZORNĚNÍ: nepoužívejte JEDY 2 SF na motocykly.

ZPŮSOB POUŽITÍ A ŘEDĚNÍ: s rozprašovačem rozřeďte v poměru 1:20 – 1:100 ve vodě podle závažnosti nečistoty, kterou chcete odstranit. Se systémem “foam gun” použijte čistý v poměru 1:10 ve vodě podle vrstvy špíny, kterou chcete odstranit. Po zředění prostředku jej nastříkejte na povrch, který chcete ošetřit, a to od spodní části směrem nahoru, čímž bude distribuce více homogenní. V případě nátěrových hmot tmavé barvy, starých a zoxidovaných, je vhodné ochladit povrch s proudem vody před nastříkáním prostředku.

Máte zájem o tento produkt?
Chcete-li obdržet bližší informace o tomto produktu, vyplňte níže uvedený formulář a budete kontaktováni našimi konzultanty Mafra