Cromobrill 2G


Prostředky pro ráfky a pneumatiky

Cromobrill 2G
Popis

Detergentní prostředek, formulován pro odstraňování skvrn a stop oxidace z kovových povrchů a chromovaných dílů, má široké spektrum účinnosti, díky němuž se stává nezbytným pro čištění cisteren a nákladních automobilů, ale také hliníkových bočnic, nerezových cisteren, nákladních automobilů a kontejnerů, zvláště po jejich dlouhém pobytu v prostředí železnic.   Eliminuje černé tečky, jejichž tvorbu způsobují brzdové destičky na ráfcích vozidel a je také ideální pro čištění podvozků nákladních automobilů a kolejnic mycích stanic. Dodává lesk ošetřeným plochám.  

ZPŮSOB POUŽITÍ: nastříkejte prostředek na ošetřovaný povrch, počkejte několik minut a poté opláchněte. Ředění se liší v závislosti na znečištění, které je třeba odstranit: lze je použít čistý, nebo ředěný v poměru 1:3 pro odstranění oxidů a rzi, v poměru od 1:3 do 1:5 pro čištění ráfků a v poměru od 1:5 do 1:10 pro čištění hliníkových bočnic.

Máte zájem o tento produkt?
Chcete-li obdržet bližší informace o tomto produktu, vyplňte níže uvedený formulář a budete kontaktováni našimi konzultanty Mafra