Ultrakal 2G


Čištění a údržba zařízení, mycích hal a dílen

Ultrakal 2G
Popis

G2 ULTRAKAL je vysoce účinný koncentrovaný prostředek, který snadno odstraní usazeniny vápenatých solí, hořčíku, oxidu křemičitého, usazeniny oxidů a sulfidů železa, zbytky cementu a malty.

OBLAST POUŽITÍ: čištění a dekapování vozidel, nerezových cisteren, hliníkových bočnic, kontejnerů a mobilních přepravních nádob, které se přepravují kombinovanou silniční + železniční dopravou, úklid dlažeb a dlaždic tunelů mycích linek a bazénů.

ZPŮSOB POUŽITÍ: ULTRAKAL G2 je koncentrovaný a před použitím se musí ředit vodou v závislosti od velikosti usazeniny, kterou je třeba odstranit, od okolní teploty, od povrchu, na kterém působí a od doby kontaktu roztoku s částí, která se ošetřuje. Zřeďte výrobek od 5 do 10% ve vodě, nastříkejte, opláchněte tlakovou myčkou. Nedoporučuje se používat výrobek příliš koncentrovaný, nenechávejte jej působit po dlouhou dobu, protože v tomto případě může agresivně působit na sklo, křišťál, hliník a další materiály, které tvoří vozidlo.

Máte zájem o tento produkt?
Chcete-li obdržet bližší informace o tomto produktu, vyplňte níže uvedený formulář a budete kontaktováni našimi konzultanty Mafra