Contra-Ice


Horeca

Contra-Ice
Popis

Odolává extrémním teplotám (až -60 °C). CONTRA ICE je nemrznoucí neředěná kapalina určená pro chladicí okruhy a vyvinutá v centru R&D MA-FRA. CONTRA ICE je výrobek nového pojetí, který udržuje účinný jakýkoliv motor, i v případě klesnutí hladiny rtuťového sloupku teploměru na polární hodnoty. Je vhodný i pro sportovní jízdy, může se ředit, a je určen pro běžného řediče, který se rád spolehne na testovaný výrobek a závodech, schopný zaručit maximální performance a spolehlivost.

CONTRA ICE k zachování slitinových a hliníkových povrchů obsahuje speciální inibitory, nezpůsobuje nánosy a usazeniny, neobsahuje dusičnany a aminy, neusazuje vodní kámen, nevypařuje se a nepoškozuje objímky a nechráněné gumové součásti. Chladicí okruh s ním bude vždy průtočný a neobsahující usazeniny, zaručujíc časem maximální účinnost. Přestože CONTRA ICE je obzvláště vhodný k nasazení při polárních teplotách, je zároveň určen pro všechny sezóny a může být použit za jakékoliv vnější teploty.

CONTRA ICE má mimořádný chladicí účinek při vysokýc teplotách, jako i nejvyšší ochranný index při velmi nízkých teplotách. CONTRA ICE se prodává v praktických flakónech o obsahu 1000 ml.

Máte zájem o tento produkt?
Chcete-li obdržet bližší informace o tomto produktu, vyplňte níže uvedený formulář a budete kontaktováni našimi konzultanty Mafra